1 Mayıs 2013 Çarşamba

DuaPazartesi sabahı acı bir haberle uyandım.Çekirdeklerden Nihal'imizin eşi pazar gecesi kalp krizi geçirmiş.Hepimiz hastaneye yanına koştuk.Hem Nihal hem ailesi perişan durumdaydı gittiğimizde :((

Şuuru kapalı.Orhan'ın hayati tehlikesi hala devam etmekte...Ambulansın gecikmesinden dolayı bir süre oksijensiz kalmış.Sanırım beyinde bu sebepten dolayı ödem oluşmuş.İki gündür hastane koridorlarında yaşamla ölüm arasında sırat köprüsü gibi gidip gelmekteyiz.

Böyle durumlarda metanetli olmak gerekiyor biliyorum ama sıkmaktan artık dişlerimi kırıcam sanırım.Nihalciğimiz sevgili mercimeğimiz ağlamaktan bitap düştü.

Elimiz kolumuz bağlı.Bugün 3.güne girmekte...Dua etmekten başka elimizden başka bir şey gelmiyor.Konuşamamaktan şiştim yazarsam rahatlarım belki.Ve umarım buraya güzel haberlerle dönerim.

Lütfen ailede kalp riski olan herkes kalple ilgili rutin kontrollerini yaptırsın

Ve lütfen siz de lütfen iyi dileklerinizi ve dualarınızı eksik etmeyin :(

5 yorum:

 1. Allah yardımcısı olsun inşallah.
  Acil şifalar dilerim.
  İyi haberlerini bekliyorum canım..

  YanıtlaSil
 2. Sv.Destiny çok teşekkür ederim.Hastamız hala şuuru kapalı yoğun bakımda...Umudumuzu kaybetmiyoruz.Bir mucizeye ihtiyacımız var :(

  YanıtlaSil
 3. Dualarım sizinle izdüşümüm...Allah büyüktür!inşallah mucize bir gelişme olur ve güzel haberler alırız.Acil şifalar dile, sımsıcak sevgi dolu pozitif enerjilerimizin toplamı gitsin kalplerimizden kalbe diliyorum...sevgilerimle canım..

  YanıtlaSil
 4. Büyük geçmiş olsun, inşallah kısa sürede iyileşir. Sizi izlemeye aldım. Ben de beklerim sizi

  YanıtlaSil
 5. Sv.Bak Bu Harika ,çok teşekkür ederim ilgi ve alakanıza...

  Hastamızın şuuru hala kapalı makineye bağlı yaşam savaşı vermekte.Umarım güzel haberlerimiz olacak.

  Ziyaretinize gelicem çok teşekkür ederim takibiniz için :)

  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil

Sen Yazmazsan,Ben yazmazsam nasıl çıkar bu postlar aydınlığa ...